Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Macera Atölyesi Hakkında

bizKimiz

1996 yılında turizm sektöründe doğa sporları ile ticari hayatına başlayan firmamız  dünya üzerinde rağbet gören bir çok ürün ve programı ülkemize getirerek yenilikçi ve gelişimci tavrı ile her zaman sektördeki farkını ortaya koymuştur.

ERCA - European Ropes Course AssociationTüm dünyada özellikle Avrupa ülkelerinde rağbet gören macera parkı aktivitelerini ülkemizde ilk defa, ERCA ( European Ropes Course Association) üyesi Macera Atölyesi markası ile  Antalya merkezli olarak uygulayan firmamız,edinmiş olduğu tecrübeler ile alanında uzman ekip,  TSE CE EN  standart sertifikalarına sahip ekipmanlar ile farklı alanlara uygun boyutlarda sabit veya mobil macera parkı,sportif tırmanma duvarı,serbest düşüş kuleleri oluşturabilecek kapasiteye sahiptir.

Macera Atölyesi ekibi olarak;19 yıldır edindiğimiz tecrübelerimiz ile  sabit veya mobil macera parkı,sportif tırmanma duvarları,serbest düşüş kuleleri oluşumlarını mevcut alanınızda yapacağımız fizibilite çalışması sonucunda uygun görülen ağaçlar arasına, sabit ağaç direklere, alüminyum veya çelik konstrüksiyonlara uygulayabiliyoruz.

Farkımız; klişeleşmiş görüntülerden sıyrılarak ihtiyacınıza ve alanınıza göre sizlere özgün projeler yaratmaktır.

Belediyeler,Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumlar,oteller, okullar, kulüpler, oyun parkları, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri ve buna benzer bir çok alana yönelik her boyutta sabit/mobil tırmanma duvarlarını ve macera parklarını macera atölyemizde inşa edip alan içerisindeki uygulamalarını yapabilecek ekip,ekipman ve kapasiteye sahip atölyemizde 80 farklı parkurdan oluşan oyun alternatifleri arasından sizin için en uygun olanını uygulayabiliriz.

Aktivoutdoor markası olan Macera Atölyesi, macera parkları ve tırmanma duvarlarının üretim, kurulum ve işletmesinde Türkiye'de lider kuruluş olma özeliğini taşımaktadır. Üretimini ve kurulumunu yaptığımız tüm parklarımız cesaret arttırma, özgüven yükseltme ve eğlence amaçlı tasarlanmıştır.

Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR