Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Danışmanlık ve Projelendirme

Danışmanlık ve ProjelendirmeTürkiye’de macera parkı uygulamasını ilk kez 2006 senesinde Belek otelleri bölgesinde oluşturduğumuz tesisimizde kullanıma açtık o günden günümüze işleyen süreç ve gelişen teknolojik imkânları yakından takibimiz ile macera parklarının oluşumunda lider konuma yükseldik.

Her proje aynı soru ile başlıyor güvenlimi risklimi? Alanınız içerisinde en uygun projeyi yaratmak ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Türkiye’nin neresinde olur ise olsun ekibimiz sizlerle tanışmak için ve projelerinizi oluşturmak için hazır

Hayalinizdeki projeyi tarif etmeniz hayalinize en yakın projeyi resimlememiz için yeterlidir sizlerden gelen bilgiler ve alanınızda yapacağımız keşif sonrasında ihtiyacınıza uygun size özel 3d tasarımlar ile hizmetinizdeyiz.

Alanınıza özel projeyi oluşturup teslim ettikten sonra işimiz bitmiştir demiyoruz tüm projede kullanılması gereken emniyet sistemlerini kullanıcı ekipmanlarını sizler için yurt içi ve yurt dışı partnerlerimizden temin ediyor ve proje içerisinde görev alacak ekibinizin eğitimini sağlıyoruz.

Projenizin yıllık bakımları değişen personelinizin güncel eğitimleri periyodik sürelerde projenin denetimi proje teslimi sonrasında yapacağımız yıllık anlaşma içerisinde sağlayabiliriz.

Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR