Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Fileli Çocuk Macera Parkı

Klasik sıradan modellerden alanıza özgün tasarlanabilecek kesintisiz eğlence hattına geçin.

Fileli çocuk macera parkları hayal ettiğiniz her noktada uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ağaçlık alanlarda ağaçlar arasında boş alanlarda metal veya ahşap direkler üzerinde uygulanabilir.

Güvenliğin yaşam hattına gerek olmadan file koruma ile sağlandığı modelimizde çocuklarımız kesintiye uğramadan özgürce düşme riskinin sıfıra indirgendiği parkurlarda eğlenebilmektedirler.

Uluslararası standartlara sahip farklı renklerdeki ağlar ile kurulan, yaşam hattı ve emniyet kemeri olmadan kullanılabilen parkurlar işletmelerin personel ve bakım maliyetlerini düşürmektedir.

Fileli Çocuk Macera Parkı Fotoğrafları

Fileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera ParkıFileli Çocuk Macera Parkı
Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR