Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Macera parkları hakkında merak ettikleriniz

YENİ NESİL ÇOCUK VE YETİŞKİN MACERA PARKLARI

Standart aktivite ve parklara alternatif olan macera parkları Avrupa ülkelerinde yaygın olarak görülmekte ve Tüm Dünya'da rağbet görmektedir.Kısa bir tanımla; Ağaç ve ya direkler arasına katılımcı yaşına göre farklı yükseklik ve zorluk dereceleri ile Avrupa standartlarına uygun çelik çekirdekli halatlardan oluşan park veya komplekslere verilen isimdir.

MACERA PARKI ÇEŞİTLERİ

Macera parkları ağaç parkur, ahşap direk parkur, çelik konstrüksiyon parkur, mobil parkur olarak 4 farklı konsepte uygulanabilir, Her park kendi içinde yüksek ve alçak parkur olarak 2 kademeli olarak çeşitlenebilir.

PARK GÜVENLİĞİ

Park çevre güvenliği işletmeci firmanın kontrolündedir.

KATILIMCI GÜVENLİĞİ

Katılımcılar park içerisindeki aktiviteleri kullanırken 12 mm çelik özlü halattan oluşan emniyet hattına Avrupa ve Tse standartlarına uygun ekipman ile bağlıdır.

BU PARKLAR KİMLER İÇİN

7 yaş ve üzeri tüm bireyler için uygundur.

NERELERE KURULUR

Şehir meydan ve parkları, alışveriş merkezleri,otel bahçeleri,okullar,büyük ölçekli şirket veya holdinglerin aktivite alanları veya isteğe bağlı her türlü uygun alana kurulabilir

MALİYETLER HAKKINDA

Parkların maliyetleri konsepte, parkın içerisinde yer alan oyun sayısına,uygulama alanına göre farklılıklar göstermektedir. Fiyatlarımız kurulum alanına projenin büyüklüğüne ve seçilecek olan uygulamalara göre değişiklik göstermektedir. Projenizin fiyatlaması 3D çizimler üzerinden karar vereceğiniz alternatife göre yapılmaktadır.

PARK YAPIM SÜRELERİ

Parkın yapım süresi uygulama alanına göre 45 ile 60 gün arasındadır

PARKLARIM BAKIM VE ONARIMI

Yılda bir kere bakım gerektiren macera parklarının ilk kurulumu sonrasında 1 yıl için firmamız tarafından bakım ve onarım hizmeti tanınmaktadır. Sonraki yıllar için oldukça düşük maliyetlerden bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

EĞİTMENLERİN EĞİTİMLERİ

Park içerisinde çalışacak personelinizin eğitimi dağcılık ve tırmanış eğitimli personelimiz tarafından ücretiz olarak verilmektedir.

3D çizimler için ve alan keşfi için ücret talep ediyor musunuz?

Projede bizler ile çalışmayı kabul ederseniz ücret talebimiz olmuyor ama birlikte çalışmayacak isek oluşturduğumuz 3d projeler ve kurulum alanı fizibilitesi için danışmanlık ücreti talebimiz olmaktadır.

Sözleşme ve ödeme planları nasıl oluyor?

Sizler ile yapacağımız ilk görüşme sonrasında 3D proje alternatifleri arasından yapacağınız seçimden sonra işin teslim süresini ve yapılacak olan üretimleri içeren teknik şartname ile birlikte çalışmamızı sözleşmeye döküyoruz ödeme sözleşme esnasında %50 nakit iş tesliminde kalanı nakit olarak gerçekleşmemektedir.

Macera parklarının riskleri nelerdir?

Kompleksin oluşacağı alan ve kompleks hakkında detaylı bir risk raporu tarafımızca hazırlanmaktadır. Bizler tüm kaza risklerini sıfıra indirgeyecek bir sistem içerisinde kompleksi oluşturmaktayız ama insanın olduğu her yerde kaza riskinin olabileceğini unutmamaktayız

Bakım ve denetimler?

Macera komplesinin tesliminden sonra bizler ile yapacağınız anlaşma çevresinde kompleksin yıllık periyodik bakımları ve denetimleri tarafımızca yapılmaktadır.

Kalite belgesine sahip misiniz?

European Ropes Course Association ERCA üyesi firmamız ürünlerini ERCA nın talimatları doğrulusunda En15567-1 ve 15567-2 starndartlarına göre oluşturmaktadır. İsterseniz macera kompleksinizi ERCA denetimine tabi tutup belgelendirebilirsiniz.

Macera kompleksi dışında tek ürün talep edebiliyor muyuz?

Tırmanma duvarı, zipline hattı, serbest düşül platformları, macera parkları, survivor parkları hepsi tekil üründür isterseniz içerisinden seçeceğiniz birisini talep edebilir veya oluşturacağınız kombineler ile kompleks olarak talep edebilirsiniz

Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR