Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Survivor Macera Parkı

Doğadaki zorlukların görsel hafıza, matematik ve kelime oyunları, kişisel yetenekler ile bütünleşmesinden oluşan survivor parkurları kum, yeşil alan, ahşap platform ve EPDM yüzeylere zorluk derecelerine göre farklı oyun çeşitleri ve uzunlukları ile sabit veya mobil alternatifli olarak uygulanabilir. Yetişkinler için yarışma ve takım çalışması, çocuk kullanıcılar için eğitim ve kişisel gelişim ağırlıklı olarak oluşturulan projelerde surrvivor parkurları macera parkı aktivitelerini tamamlayıcı unsur olarakta faaliyet gösterebilir. Survivor parkurlarında kullanılan tüm ahşap malzemeler basınç ve vakum yöntemi ile emprenye edilmiş, istenilen renklendirme yapılmış 1.sınıf çam ağacı ürünlerden oluşmakta tüm bağlantı noktaları ve parkur içerisinde kullanılan metal aparatlar ahşap içerisine gizlenmektedir.

Survivor Macera Parkı Fotoğrafları

Survivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera ParkıSurvivor Macera Parkı
Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR