Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Mobil Çocuk Macera Parkları

Mobil Çocuk Macera Parkları

Sabit macera parkı uygulaması için yeterli alanı bulunmayan veya macera parkı aktivitelerini istenilen her alanda uygulamak isteyen firma ve tesisler için geliştirdiğimiz projemiz kapsamında, ürettiğimiz alüminyum konstrüksiyondan oluşan parkurlar talebinize göre küp,beşgen,altıgen, veya L formlarında  çocuklar için farklı yüksekliklerde mobil parkur olarak hizmet verebilir mobil tırmanma duvarı ve zipline hatları ile kombine edilebilir. Mobil Çocuk parklarımız ağırlık oranı çelik konstrüksiyonlara göre daha uygun olan alüminyum kutu profillerden imal edilmekte düz zemin üzerine büyüklüğüne göre 1-3 saat arasında kurulabilmektedir.

Mobil Çocuk Macera Parkları Fotoğrafları

Mobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera ParklarıMobil Çocuk Macera Parkları
Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR