Macera Atölyesi - Aktiv Outdoor markasıdır
Macera Atölyesi bir Aktiv Outdoor markasıdır.
Sitede kullanılan fotoğraflar, 3D çizimler, text ve bilgilerin bir kısmının veya bütününün izinsiz kullanılması yasaktır.
Macera Atölyesi - İletişim/Telefon Bilgisi

Yaşam Hattı Projelendirme

Yaşam hatları güvenli alan,korkuluk vb. yapı elemanların bulunmadığı yüksek yerlerde , merdivenlerde yüksekte çalışma yapan personelin can güvenliği için uygulanan düşüş durdurma sistemleridir.

Dikey  ve yatay yaşam hatlarında personel sisteme emniyet kemeri ve halat tutucu ile bağlı durumdadır ani bir düşüş anında halat tutucu düşüşü sonlandırarak personelin güvende kalmasını sağlar.

Telekom,enerji,akaryakıt sektörleri ile yüksek çatılı binalar ve köprüler ile tüm yüksekte çalışma alanlarında kullanılabilen sistem detayları projelendirme sonrasında ortaya çıkmakta ve yüksekte çalışan personelin can güvenliğini eksiksiz olarak sağlamaktadır.

Yaşam Hattı Projelendirme Fotoğrafları

Yaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı ProjelendirmeYaşam Hattı Projelendirme
Macera Atölyesi _aka_ Aktiv Outdoor
Macera Atölyesi
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2011 Sk.
A.Atmaca Sitesi
A-Blok No:20/7
Lara, Antalya / TÜRKİYE
Tel.: +90.242.324 8672
Fax: +90.242.324 8671

Diğer Markalarımız
  • Aktiv Rafting
  • Eco Family Park
  • Macera Kampları
  • 4x4 Turtle Expedition

Macera Atölyesi ERCA ÜYESİDİR